Czech English French German Italian Polish Russian Spanish
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Sportovní dění

V sobotu 16. června se uskutečnil turnaj mladších žáků za účasti čtyř mužstev. Co počasí? Tentokrát pořádné horko, už v dopoledních hodinách se rtuť teploměru šplhala ke 30° celsia. V tomto počasí ubývaly všem hráčům síly, ale i přes to byla k vidění spousta fotbalových akcí a překrásných branek.

V konečném pořadí se na prvním místě umístilo mužstvo FK  J. Hradec 1910 s několika hráči, kteří hrají žákovskou první ligu. Na druhém místě skončil domácí celek FK Studená. Třetí místo obsadilo mužstvo Podyjí Černíč a na čtvrtém místě Sokol Lodhéřov. Nejlepším brankářem celého turnaje se stal Radek Strnad z domácího týmu FK Studená. Soutěž o nejlepšího střelce opanoval s 8 góly hráč FK J. Hradec Tomáš Péč. Náš hráč Tomáš Duchoň se stal nejlepším hráčem celého turnaje.

Po skončení turnaje převzali naši žáci z rukou zástupce OFS J. Hradec Pana Zemana pohár za vítězství v okresním přeboru mladších žáků. Poděkování patří všem sponzorům za podporu fotbalu.