Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Dva krajské tituly do Studené - Filip Korbel vyhrál Krajský přebor stolních tenistů

Typ: ostatní | náš tip
Krajští přeborníci ve čtyřhře: Ondřej Doležal a Filip KorbelV sobotu 18.1. se sešla ve Vyšším Brodě kompletní Jihočeská špička stolních tenistů na nejprestižnějším turnaji sezony.

V sobotu 18.1. se sešla ve Vyšším Brodě kompletní Jihočeská špička stolních tenistů na nejprestižnějším turnaji sezony. Z oddílu stolních tenistů ze Studené se jej zúčastnili Filip Korbel, Ondřej Doležal a Jan Ondráček. Tato malá výprava byla velmi úspěšná. Filip nastupoval do turnaje jako nasazená trojka a až do semifinále prošel bez ztráty jediného setu. V semifinále se utkali čtyři nejvýše nasazení hráči. Filip ve více než hodinovém zápase přehrál Michala Vávru 4:3 a následně ve finále porazil i Milana Zaunmüllera 4:2. Výborné je také šesté místo Ondry Doležala. Ondra měl pak i velký podíl na vítězství ve čtyřhře, kde naše dvojice musela zvládnout tři těžké pětisetové zápasy včetně finále.

Výsledky: 1. F. Korbel (Studená), 2. Zaunmüller, 3. - 4. Vávra (oba v zahr.) a Slapnička (ČZ Strakonice), 5. - 8. Duspiva (v zahr.), O. Doležal (Studená), M. Bauer (v zahr.) a P. Kortus ml. (Pedagog ČB), debl: 1. F. Korbel, O. Doležal (Studená), 2. Zaunmüller, Heinzl (Vodňany), 3. - 4. M. Bauer, Kaštánek (Prachatice) a Slapnička, Novotný (ČZ Strakonice).

Tomáš Mastný, jednatel TJ Sokol Studená I.

Vytvořeno: 21. 1. 2020
Poslední aktualizace: 21. 1. 2020 05:22
Autor: Tomáš Mastný