Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

 

mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

google-play-downloadapp-store-download

 

Jídelní lístky

Interaktivní mapa Studené

Interaktivní mapa

Řešení životních situací

životní situaceJak vyřídit běžné životní situace

životní situace

Na našem úřadě využijete služby

CZECHPOINT

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 34
DNES: 640
TÝDEN: 1364
CELKEM: 1204541

LANGUAGEs

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Řežábek Pavel -(Palupín)              - předseda

Horký Josef (Horní Pole)           - jednatel

Dvořák  Jaroslav  (Velká Lhota)       pokladník

Kopáček Miloš (Horní Němčice) - předseda revizní komise

Hojek Jiří (Strmilov) -                  člen revizní komise

Dvořák Jaroslav (Velká Lhota) -   předseda odborné komise králíků                                                 - registrátor

 Lapka Jaromír (Studená)       předseda odborné komise drůbeže                

Matoušek Karel ( Studená)       - předseda odborné komise holubů

Jíra Pavel(Studená)      - správa webu, propagace

Čech Jan (Studená)                - člen revizní komise

Tomšík Vladimír (Horní Dubenky)-člen

Kareš Josef (Olšany) - člen

Vyhlídal Theodor (Panské Dubenky) - člen

Kalců Karel (Krahulčí) - člen

Zach Jan (Studená) - člen

Doskočil Pavel (Dobrá Voda) člen

Novák Přemysl (Horní Němčice) - člen

Jahoda Ladislav st.(Horní Němčice) - člen

Ježková Alena   (Markvarec) -člen 

Ježek Josef  (Markvarec)   -člen                                                                        

Jahodová Hana (Horní Němčice) - člen

Štorfová Dagmar (Nekrasín) - člen

Vacula Antonín (Studená) - člen

Porochoňská Michaela (Mosty) -člen

Kašpárková Marie  (Suchdol)    -člen

Jahoda Ladislav ml. (Horní Němčice) - člen,

Reidl Dominik (Studená)    - člen, mladý chovatel

Vojtová Linda (Kunžak)      - člen, mladý chovatel

Lojková Vendula (Brandlín) - člen, mladý chovatel