Obecní úřad Studená
Náměstí Sv. J. Nepomuckého 18
37856, Studená
Oficiálních informací o tomto spolku mám k dispozici hodně málo, proto si dovolím pár osobníh postřehů.
Jedná se o spolek působící ve Studené a okolí. Svou činností integruje milovníky starých strojů a starých časů, kterých není ve Studené málo.
Většina z nás jsme si už zvykli na již tradiční motobál pořádaný ve stylovém prostředí "Hospoda u Šebestů". Tam si účastníci oddychnou od přetechnizované současnosti a přenesou se do doby minulé a sehrajou zde svou roli pánů a dam z dob 30 - 60 let 20.století. Mezi další, také už tradiční akce řadím jarní otvírání šoupátek a podzimní zavírání šoupátek. Také velmi zdařilé akce provázené výstavou starých strojů, která se koná v areálu Studenském pivovaru.
Vím také, že se klub účastní dalších akcí konaných po celé České republice. Věřím, že se klubu bude i nadále dařit v renovaci starých strojů, a jeho členové neustanou ve své činnosti.
Webová prezentace klubu veteranspolekstudena.estranky.cz
Klubu fandí Roman Horký
Připravili jsme zde chráněnou sekci, kde budou k vyzvednutí podklady v elektronické podobě pro jednání jednotlivých zasedání zastupitelstva.